Baleyage

Baleyage (balejaż) często jest mylony ze zwykłymi dwu-kolorowymi pasemkami. Wykonuje się w kolorach zbliżonych do naturalnego koloru włosów, a cały efekt polega głównie na grze barw i świateł. Niekiedy baleyage jest prawie niezauważalny, dopiero światło lub słońce uwydatniają wielobarwne refleksy.
Pasemka natomiast są wyraźne i dostrzegalne na pierwszy rzut oka: wielokolorowe lub np. wykonane na zasadzie kontrastu: jasne włosy, ciemniejsze pasemka.

 Baleyage to sposób farbowania włosów, którym (jak żadna inną techniką) możemy z każdej twarzy wy dobyć blask, piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty. Specyficzną grę świateł i kolorów uzyskujemy dzięki użyciu wysokiej klasy bezpiecznych kosmetyków firmy Matrix.

Baleyage podkreśla kolor oczu i zakrywa niedoskonałości. Umiejętnie dobrane kolory ukryją naturę do tego stopnia że tylko Ty będziesz wiedziała o tym że włosy są farbowane. Jest to czysta gra kolorów o różnych odcieniach, przeznaczona dla osób które lubią naturę.

Bogata gama kolorystyczna oraz łatwość nakładania pozwala spełnić najbardziej wymagajace oczekiwania naszych Klientek.balejeż łódź
cena od 140 zł
cena zawiera mycie, baleyage, strzyżenie i modelowanie