Produkty MY.ORGANICS

MY.ORGANICS zawiera wysoko skoncentrowane ekstrakty olejków eterycznych, które uzyskane są z roślin i kwiatów  metodami tradycyjnymi. To właśnie dlatego nasze produkty są w 100% naturalne.

Produkty MY.ORGANICS nadają się do wszystkich rodzajów włosów i skóry. Właściwości terapeutyczne, aromaty i kolory naszych produktów nie są ulepszane chemikaliami, dzięki temu produkt nie jest ani zbyt agresywny, ani szkodliwy.

Wybierając MY.ORGANICS zapewniamy to co najlepsze dla naszego ciała i organizmu. MY.ORGANICS wierzy w zrównoważoną branże produkcyjną, która zaczyna się od hodowcy i kończy na kliencie. Dbamy o nasze ciało, pamiętając, aby troszczyć się także o naszą planetę.

MY.ORGANICS to produkty, który usatysfakcjonują nie tylko osoby z bardzo wrażliwą skórą, ale także te osoby, które dbają o swoje ciało
i potrafią rozpoznać potrzeby własnego ciała. Nowe produkty dla włosów i ciała MY.ORGANICS troszczą się o nasze ciało za pomocą natury.
Dzięki substancjom roślinnym zawartym w MY.ORGANICS, produkt nie jest agresywny i nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Gama produktów MY.ORGANICS zawiera:
  • produkty do pielęgnacji włosów,
  • produkty do koloryzacji bez amoniaku - Colorganics - na bazie oleju sojowego, nagietka, arganu, keratyny. To naturalna koloryzacja, bez amoniaku, bez niklu, bez parabenów, zmiękcza skórę, nawilża włosy, 100% pokrycia siwych włosów,
  • organiczne produkty do stylizacji,
  • produkty keratynowe,
  • specjalnia linia produktów na lato (szampony i kremy do ciała i włosów).